Angelina Jolie Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Nas forum-pobednik za mesec januar!

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Nas forum-pobednik za mesec januar! Empty Nas forum-pobednik za mesec januar! Sun Feb 06, 2011 2:51 pm

►Angel Jolie-Pitt◄

►Angel Jolie-Pitt◄
Moderator
Moderator

Imam lepu vest !
Esma(Massie Block) je prijavila ovaj forum za pregled dizajna,i u tesnoj konkurenciji smo pobedili,dobivsi ukupno 12 poena.
Ocena pregledača je 9/10,a dobili smo i 3 glasa publike,pa je zbir glasova bio najveći.
Evo,citiram šta je pregledač napisao-
"https://angelinajolie.forumotion.com/
Jako elegantan dizajn . To meko svetlo baš prija očima i daje mu vrlo sladak i blag izgled . Sklop boja je orginalan i sviđa mi se . Header je vrlo lep , kao i navigacije . Ikonice su onako . Footer mi se sviđa . Savetujem vam da one prijatelje što se vrte premestite na neko drugo mesto .
Ocena : 9/10
Poeni publike : 3
Konačna ocena : 12 "

"Pobednik je forum https://angelinajolie.forumotion.com sa 12 poena . Čestitam ! "

A mi se još jednom zahvaljujemo SAHD forumu koji je zaslužan za naš besprekoran skin !



Last edited by ►Angel Jolie-Pitt◄ on Sun Feb 06, 2011 3:03 pm; edited 1 time in total

2Nas forum-pobednik za mesec januar! Empty Re: Nas forum-pobednik za mesec januar! Sun Feb 06, 2011 2:57 pm

Massie Block

Massie Block
Administrator
Administrator

Cestitam nam! Smile
ps. forum sam prijavila ja Smile Meni su na racun dodali 200 tog njihovog novca Smile

3Nas forum-pobednik za mesec januar! Empty Re: Nas forum-pobednik za mesec januar! Sun Feb 06, 2011 3:03 pm

►Angel Jolie-Pitt◄

►Angel Jolie-Pitt◄
Moderator
Moderator

A,izvini,i ja sam prijavila za nesto,pa sam mislila da je ovo,izvini stvarno,sad ću da promenim.

Pa i jesmo najbolji !

4Nas forum-pobednik za mesec januar! Empty Re: Nas forum-pobednik za mesec januar! Mon Feb 07, 2011 5:16 pm

Lilly

Lilly
Gia
Gia

Bas lepoo! ^^ Cestitke! (:

5Nas forum-pobednik za mesec januar! Empty Re: Nas forum-pobednik za mesec januar! Mon Feb 07, 2011 7:19 pm

►Angel Jolie-Pitt◄

►Angel Jolie-Pitt◄
Moderator
Moderator

Hvala !
Drago mi je sto je pobedio na tako popularnom sajtu,mnogo nam znači.

6Nas forum-pobednik za mesec januar! Empty Re: Nas forum-pobednik za mesec januar! Fri Mar 11, 2011 3:42 pm

►Angel Jolie-Pitt◄

►Angel Jolie-Pitt◄
Moderator
Moderator

Sada je već mart.Zaključaću temu.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Kako ste saznali za forum?

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

Copyright © Skin and Html design | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com